Yeniyurt Geri Dönüşüm
Anasayfa > Kurumsal > Yeniyurt Geri Dönüşüm

1983 yılında Çorlu’da kurulan “Yeniyurt Geri Dönüşüm” yılların getirdiği bilgi birikiminin verdiği tecrübeden ve teknolojinin imkânlarından faydalanarak çevreye saygılı bir iş ahlakıyla “polietilen granül” imalatını başarılı bir biçimde gerçekleştirmektedir. Kalitede süreklilik ilkesini benimseyerek büyük bir özveriyle çalışmalarına devam eden firmamız hammadde sektöründeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Müşterilerini “iş ortakları” olarak benimseyen şirketimiz müşterilerden gelen talepleri kaliteden ödün vermeden büyük bir duyarlılıkla yerine getirmektedir. “Yeniyurt Geri Dönüşüm” gerek kalite politikası gerekse ihtiyaca yönelik çözüm ortaklığı anlayışıyla saygın firmaların tercihi olmuştur.

Kalite  politikamız:

• Müşteri istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak;
• Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak;
• Ürün kalitesini iyileştirmeye yönelik teknolojik yeniliklere açık olmak;
• Yeni teknikleri araştırmak ve uygulamak;
• İnsan Sağlığına önem vermek;
• Çevreyi korumak ve temizliğine önem vermek;
• Sunulan ürün ve hizmetlerin fiyat-verimlilik dengesini gözetmek

Belgelermizi görmek için tıklayın...

Geri
Yeniyurt genç, dinamik ve çevreci bir geridönüşüm kurumudur. Görevi ambalaj atıklarının toplanması depolanması ve plastik ambalajların geri kazanılması döngüsünü tamamlamaktır. Tehlikeli atık taşıma işlerinde uzmanız.
YENİYURTTAN HABERLER BAĞLANTILAR
   
YENİYURT İHALE DOSYASI; Kalkınma Ajansları Tarafından Mali Destek Sağlanan Projeler Kapsamındaki İhaleler..
Rio+20 Konferansı,1992’de Rio’da gerçekleştirilen Birleşmiş Milletler (BM) Çevre ve Kalkınma Konferansı’nın yirminci ve 2002’d..
Tüm hakları saklıdır © 2012 Yeniyurt Geri Dönüşüm